שיווק ממומן בגוגל

חברתנו מעניקה שירותי שיווק ממומן בגוגל אדס מעל 15 שנה, שיווק בגוגל אדס זה השירות היחיד שאנחנו מספקים ללקוחותינו וזו המומחיות שלנו. אנחנו שמים דגש רב על שירות אישי, עבודה מקצועית ותוצאות מעולות. אנחנו לא "קופצים" על כל לקוח חדש אלא מבצעים בדיקה שאכן נוכל לספק לו תוצאות משמעותיות לעסק שלו בפרסום הממומן בגוגל.

מה ההבדל בין שיווק בגוגל לבין שיווק ממומן בגוגל?

שיווק בגוגל יכול לבוא לידי ביטוי ב-2 אופציות:

 • קידום אורגני בגוגל (SEO)
 • קידום ממומן בגוגל (Google Ads)

2 האופציות מעולות ושניהם יכולות להיות רלוונטיות לכל עסק, אך יש הבדל מאוד מהותי בין השתיים.

קידום אורגני בגוגל הוא תהליך שבו לוקחים את האתר אינטרנט של העסק ומקדמים אותו בתוצאות החיפוש של גוגל על מגוון רחב של ביטויים, האתר נדרש לעבור אופטימיזציה, עיבוי האתר בתכנים, בניית קישורים חיצוניים לאתר, קישורים פנימיים ועוד… תהליך הקידום יכול לקחת חצי שנה וגם יותר זה מאוד תלוי בתחרות בתחום ובנוסף אין הבטחה לתוצאות שבאמת האתר יתקדם ויקבל יותר כניסות אבל אם זה מצליח זה יכול להיות מעולה, כי מדובר בהרבה כניסות איכותיות לאתר בלי לשלם על כל כניסה כסף בעיקר אם מדובר בתחום שכל קליק בו בממומן עולה יחסית הרבה.

שיווק ממומן בגוגל הוא פחות תהליך אלא פעולה שבה לוקחים את האתר או עמוד נחיתה (אין חובה שיהיה אתר), מחליטים על אילו ביטויים נרצה להופיע, כותבים מודעות, מגדירים תקציב פרסום, מיקוד גיאוגרפי ומעלים את הקמפיין – פעולה שאפשר לעשות אותה בכמה דקות ואם רוצים להיות יסודיים אבל לעשות אותה בכמה שעות ויש להם מודעות שמוצגות לכל מי שמחפש את המוצר או השירות שלכם. לסוג זה של שיווק יש יתרון משמעותי שאתם לא תלויים באף אחד ויכולים לקבל חשיפה בלי לחכות שיקרה משהו, החסרון הוא שכל קליק לאתר שלכם עולה כסף אבל מצד שני אפשר למדוד את רווחיות הקמפיין בצורה מאוד טובה.

אנחנו כמובן לא אובייקטיבים, אנחנו מספקים שירותי פרסום ממומן בגוגל ולא קידום אורגני אבל עדיין אנחנו ממליצים לכל עסק לשלב את 2 האפשרויות האלו, כמובן שצריך לעניין תקציב ולקחת בחשבון שקידום אורגני לוקח זמן וגם אחרי שהזמן יעבור לא בטוח שתקבלו את התוצאה שרציתם.

שיווק ממומן בגוגל עם חברה או לבד?

במהלך השנים נתקלתי בלא מעט בעלי עסקים שניהלו במשך שנים את הקמפיין שלהם והיו מרוצים מהביצועים עד שהם התקשרו אליי כי "בחודשים האחרונים אני בקושי מקבל פניות" "בזמן האחרון אני לא רואה את המודעות שלי" ועוד המון משפטים מהסוג הזה…

אין פה קסמים, אין פה דברים שקורים במקרה, אתם לא נמצאים לבד בתחום שלכם, יש לכם מתחרים והמתחרים שלכם גם רוצים לקבל פניות חדשות ומשקיעים בשיווק בגוגל בשביל להגיע אל אותם אנשים שמחפשים את השירות או המוצר שלהם.

שיווק ממומן בגוגל זו עבודה, זה מקצוע בדיוק כמו יועץ משכנתאות, עורך דין, רואה חשבון או כל מקצוע אחר, אתה צריך ללמוד אותו, להתנסות בו, לצבור בו ניסיון משמעותי ורק אז אולי תצליח להיות מומחה לפרסום בגוגל. אני לא מכיר בעלי עסקים שיודעים לנהל בצורה מקצועית את הקמפיין שלהם גם אם הם חשבו בסוף הראיתי להם איך הם מבזבזים כסף על ביטויים לא רלוונטיים, הראיתי להם כמה פוטנציאל הם מפסידים וכמה עלות שולית של דמי ניהול לחברה עבור ניהול הקמפיין הוא בטל בשישים לעומת מה שאתם מקבלים בתמורה.

למה לעשות שיווק ממומן בגוגל איתנו?

 • אנחנו עוסקים בתחום משנת 2007.
 • זה השירות היחיד שלנו – אנחנו ממוקדים רק בקמפיינים בגוגל.
 • תקבלו מומחה אמיתי שינהל עבורכם את הקמפיין ולא מתמחה צעיר.
 • חוזה הוגן  – תישארו רק אם זה משתלם לכם.
 • מוסמכי Google Partners.
 • זו העבודה שלנו, זו הפרנסה שלנו – לא מתעסקים בדברים אחרים.
 • תקבלו מאיתנו יחס אישי ועבודה מקצועית.
 • לעולם לא ניקח פרויקט אם אנחנו לא בטוחים שנצליח להביא בו תוצאות משמעותיות.
 • אנחנו נותנים הרבה מעבר לניהול קמפיין ממומן בגוגל.

אנחנו עושים הרבה מעבר לשיווק ממומן בגוגל

כבר מזמן אנחנו לא מסתכלים על עצמנו רק כקמפיינרים שבאים ומנהלים רק את הקמפיין ובלי לדעת מה קורה לתנועה שהקמפיין מביא.

אנחנו מעורבים בכל התהליך מכירה של הלקוח מהגדרת הקהל ומה הוא מחפש בגוגל ועד שהוא משלם כסף לעסק שאנחנו מנהלים עבורנו את הקמפיין. אם יש בעיות עם האתר אנחנו פותרים אותה יחד עם הלקוח, אם יש משהו לא תקין בתהליך מכירה אנחנו פותרים יחד עם הלקוח החל מעמוד נחיתה לא מספיק טוב, תמחור לא הגיוני וגם שיחת מכירה של הלקוח שלנו… הכל מעניין אותנו והכל קשור אלינו, בסופו של דבר אני צריך לדעת שהלקוח שלי מרוויח כסף מהפעילות שלי ואם לא אני בבעיה ואני צריך לפתור אותה כמה שיותר מוקדם.

Icon

רוצים לנצח את המתחרים שלכם?

השאירו פרטים ונחזור אליכם מהר