תהליך העבודה שלנו

ב-BOOSTIT, אנחנו מאמינים שהצלחה בפרסום בגוגל מגיעה משילוב של מומחיות, תשומת לב לפרטים, ושותפות אמיתית עם הלקוח. הנה כיצד אנחנו עובדים כדי להביא לך תוצאות

חתימת חוזה

כשאתה בוחר לעבוד איתנו, אתה מקבל את החוזה ההוגן ביותר בתעשייה. אנחנו לא מאמינים בלכבול את הלקוחות שלנו. אין התחייבות ארוכת טווח, אין קנסות יציאה, ואין סעיפים מסתוריים באותיות קטנות. אתה נשאר איתנו כי אתה מרוצה מהתוצאות, לא בגלל שאתה חייב. זו הדרך שלנו להבטיח שנמשיך להביא לך ערך יום אחרי יום.

פתיחת קבוצת וואטסאפ

תקשורת היא המפתח להצלחה בכל מערכת יחסים, ובמיוחד בשיווק דיגיטלי. אנחנו מקימים קבוצת וואטסאפ ייעודית שתשמש כערוץ התקשורת העיקרי שלנו. זה לא סתם עוד ערוץ – זו הדרך שלנו להבטיח שאתה תמיד מעודכן, שכל רעיון או שאלה מקבלים מענה מיידי, ושאנחנו יכולים להגיב במהירות לכל התפתחות בשוק או בעסק שלך. זמינות 24/7 היא לא סיסמה – זו המציאות שלנו.

שיחת אפיון ואסטרטגיה

זו לא סתם עוד פגישה – זו הצלילה העמוקה שלנו לתוך העולם שלך. אנחנו לא מסתפקים בהבנה שטחית של העסק שלך. אנחנו רוצים להכיר כל פינה, כל אתגר, כל הזדמנות. נדבר על החזון שלך, על מה שמייחד אותך בשוק, על הלקוחות שלך ועל המתחרים שלך. זו ההזדמנות שלנו לבנות יחד את הבסיס לאסטרטגיה שתזניק את העסק שלך קדימה.

הענקת גישות

שקיפות היא ערך עליון עבורנו. אנחנו מבקשים גישה לכלים כמו גוגל אנליטיקס, גוגל אדס ותג מנג'ר לא רק כדי לעשות את העבודה שלנו, אלא גם כדי שתוכל לראות בדיוק מה אנחנו עושים. אם אין לך את החשבונות האלה, נעזור לך להקים אותם. זו לא רק טכנולוגיה – זו הדרך שלנו להבטיח שאתה תמיד בשליטה ומבין בדיוק איך הכסף שלך עובד עבורך.

מחקר מילות מפתח

זה לא סתם עוד שלב טכני – זה הבסיס לכל הצלחה בפרסום בגוגל. אנחנו צוללים עמוק לתוך עולם החיפוש של הלקוחות הפוטנציאליים שלך. מנתחים מה הם מחפשים, איך הם מחפשים, ומה המתחרים שלך עושים. מזהים הזדמנויות שאחרים מפספסים ובונים אסטרטגיה שתשים אותך בדיוק במקום הנכון, ברגע הנכון, מול הלקוח הנכון.

קריאייטיב למודעות

מילים הן הכלי החזק ביותר שלנו, והאומנות של כתיבת מודעות היא מה שמבדיל בין קמפיין טוב לקמפיין מצוין. אנחנו לא סתם כותבים מודעות – אנחנו יוצרים מסרים שמדברים ישירות ללב וראש של הלקוחות שלך. נציג בפניך מספר גרסאות, נקשיב לפידבק שלך, ונעבוד יחד עד שנגיע למודעות שלא רק מושכות קליקים, אלא גם ממירות ללקוחות אמיתיים.

בניית הקמפיינים

זה הרגע שבו כל החלקים מתחברים יחד. אנחנו לא סתם מקימים קמפיין – אנחנו בונים מכונה משומנת שתעבוד 24/7 להביא לך לקוחות חדשים. כל הגדרה, כל קבוצת מודעות, כל מילת מפתח – הכל מכוון בדיוק לצרכים ולמטרות שלך. אנחנו משתמשים בכל הכלים והטכניקות המתקדמות ביותר כדי להבטיח שכל שקל שאתה משקיע עובד הכי קשה שאפשר.

אופטימיזציית דף הנחיתה

המודעה המושלמת היא רק חצי מהסיפור. אנחנו מוודאים שהעמוד אליו מגיעים הלקוחות הפוטנציאליים שלך הוא לא פחות ממושלם. בוחנים כל אלמנט, כל משפט, כל כפתור. אם צריך, נציע שינויים או אפילו נבנה עמוד חדש מאפס. המטרה היא אחת: להפוך כמה שיותר מבקרים ללקוחות משלמים.

הגדרת מעקב אחרי המרות

אם אי אפשר למדוד את זה, אי אפשר לשפר את זה. אנחנו מגדירים מעקב מדויק אחרי כל פעולה משמעותית – משיחות טלפון ועד הזמנות באתר. זה לא רק בשביל לדעת כמה לקוחות הבאנו לך – זה הכלי שלנו לשפר את הקמפיין כל הזמן, להבין מה עובד ומה לא, ולוודא שאנחנו תמיד צועדים בכיוון הנכון.

חיבור למערכת לניהול לידים

לידים הם הדלק של העסק שלך, ואנחנו רוצים לוודא שאתה מנצל כל טיפה. נחבר אותך למערכת ניהול לידים מתקדמת שתאפשר לך לעקוב אחרי כל פנייה, לנהל את המשא ומתן, ולסגור יותר עסקאות. זו לא רק טכנולוגיה – זו הדרך שלנו להבטיח שאתה מפיק את המקסימום מכל שקל שהשקעת בפרסום.

השקה והפעלה

זה הרגע שבו כל העבודה הקשה מתחילה לשאת פרי. אנחנו לא סתם מפעילים את הקמפיין ומקווים לטוב – אנחנו עוקבים אחריו בשבע עיניים, מוכנים לבצע התאמות בזמן אמת. זו ההתחלה של המסע שלנו יחד, והרגע שבו אתה מתחיל לראות את התוצאות הראשונות של ההשקעה שלך.

אופטימיזציה מתמדת

ההשקה היא רק ההתחלה. מכאן והלאה, אנחנו במצב של שיפור מתמיד. בוחנים כל נתון, מנתחים כל תוצאה, ומחפשים תמיד דרכים לשפר. אנחנו לא מסתפקים בטוב – אנחנו רוצים מצוין. כל שבוע, כל חודש, הקמפיין שלך הופך ליעיל יותר, ממוקד יותר, ומביא יותר תוצאות לכל שקל שאתה משקיע.

 

לאורך כל הדרך הזו, אנחנו לצידך. מתקשרים בשקיפות מלאה, עובדים בגמישות כדי להתאים לצרכים המשתנים שלך, ומחויבים לגמרי להצלחה שלך. אנחנו לא סתם עוד ספק שירות – אנחנו שותף אמיתי שנלחם על ההצלחה שלך כאילו היא שלנו. כי בסופו של דבר, זו באמת ההצלחה שלנו.

מוכן להתחיל את המסע הזה איתנו? צור קשר עוד היום ובוא נהפוך את החלום שלך למציאות.

 

 

Icon

רוצים לנצח את המתחרים שלכם?

השאירו פרטים ונחזור אליכם מהר