מ'
מ'

מילות מפתח שליליות

ב-Google Ads, מילות מפתח שליליות הן מילים או ביטויים שאתם מגדירים כדי למנוע את הצגת המודעות שלכם כאשר שאילתת החיפוש של משתמש מכילה את המילים או הביטויים הללו. מילות המפתח האלו עוזרות לכם לשלוט ברלוונטיות של המודעות שלכם ולהימנע מהצגתן למשתמשים שסביר להניח שלא יתעניינו במוצר או בשירות שלכם.

לדוגמה, אם אתם מריצים קמפיין עבור מסעדה צמחונית, תרצו להוסיף "בשר" כמילת מפתח שלילית, כדי שהמודעות שלכם לא יוצגו למשתמשים שמחפשים "מנות בשר".

ניתן להוסיף מילות מפתח שליליות ברמת קמפיין או ברמת קבוצת המודעות. לאחר שהוספתם מילת מפתח שלילית, המודעה שלכם לא תוצג למשתמשים ששאילתת החיפוש שלהם מכילה מילת מפתח זו, גם אם המודעה שלכם תתאים לשאילתה.

ישנם סוגי התאמה גם למילות מפתח שליליות – ניתן להגדיר מילות מפתח שליליות בהתאמה רחבה, בהתאמה לביטוי ובהתאמה מדויקת.

ראוי לציין שניתן להוסיף מילות מפתח שליליות גם דרך דוח מונחי חיפוש. הדוח הזה מציג את השאילתות שחיפשו המשתמשים והפעילו את הצגת המודעות שלכם. תוכלו להוסיף אותן כמילות מפתח שליליות כדי שהמודעות שלכם לא יוצגו שוב בעת חיפוש השאילתות האלו.

לסיכום, מילות מפתח שליליות הן דרך יעילה לשפר את הרלוונטיות והביצועים של הקמפיינים שלכם ב-Google Ads על ידי ביטול קליקים לא רצויים ומקסום יעילות התקציב שלכם.

Matan-3
מתן אסטון
נשוי ואבא ל- 2 ילדים, מתגורר בגני תקווה. עוסק בפרסום ממומן בגוגל משנת 2007. מנהל את חברת בוסטיט אשר מספקת שירותי ניהול קמפיינים ממומנים בגוגל אדס.

מושגים נוספים

ע'
ע'

ערעורים

אם בחשבון שלכם ב- Google Ads יש מודעה, מילת מפתח א...

נ'
נ'

נתח חשיפות

נתח חשיפות (IS) הוא מדד ב-Google Ads שמודד את אחוז...

ה'
ה'

הכלי לניתוח ותצוגה של מודעות

כלי התצוגה וניתוח מודעות ב-Google Ads הוא כלי המאפ...

ה'
ה'

הרחבה לרשת המדיה

הרחבה לרשת המדיה בקמפיינים לרשת החיפוש היא תכונה ב...

א'
א'

אחוז נטישה

אחוז נטישה הוא מדד המשמש למדידת אחוז המבקרים שעוזב...

רוצים לנצח את המתחרים שלכם?

השאירו פרטים ונחזור אליכם מהר