ק'
ק'

קליקים

ב-Google Ads, קליק הוא מדד המתייחס למספר הפעמים שמשתמש לוחץ על אחת מהמודעות שלכם. קליקים הם מדד חשוב למעקב מכיוון שהם מדד ישיר למעורבות המשתמשים במודעות שלכם, והם מציינים כמה אנשים נקטו בפועל ועברו לדף הנחיתה שלכם.

קליקים נוצרים כאשר משתמש לוחץ על מודעה, בין אם זו מודעת חיפוש, מודעה ברשת המדיה או מודעת שופינג. שיעור הקליקים הוא היחס בין קליקים לחשיפות, הוא יכול לתת לכם מושג עד כמה המודעה שלכם זוכה לתהודה בקרב הקהל שלכם. עלות לקליק היא העלות הממוצעת של קליק על מודעה, ניתן להשתמש בה כדי להבין את יעילות העלות של הקמפיין שלכם.

הקליקים משמשים גם למדדים חשובים אחרים, כמו שיעור המרה, שמודד את מספר ההמרות ביחס לקליקים, והחזר על הוצאות פרסום (ROAS), שמודד את ההכנסה שהמודעות שלכם מייצרות ביחס לסכום שאתם מוציאים עליהן.

חשוב לעקוב אחר הקליקים שלכם ולנתח אותם יחד עם מדדים אחרים כמו חשיפות, המרות ושיעור קליקים, כדי להבין את ביצועי המודעות שלכם והיכן אתם יכולים לשפר את הקמפיין שלכם.

Matan-3
מתן אסטון
נשוי ואבא ל- 2 ילדים, מתגורר בגני תקווה. עוסק בפרסום ממומן בגוגל משנת 2007. מנהל את חברת בוסטיט אשר מספקת שירותי ניהול קמפיינים ממומנים בגוגל אדס.

מושגים נוספים

ק'
ק'

קריאה לפעולה (CALL TO ACTION)

קריאה לפעולה (CTA) היא כפתור או טקסט המנחה את המשת...

ת'
ת'

תקציב קמפיין ממומן בגוגל

Google Ads מאפשרת לכם להגדיר תקציבים עבור הקמפייני...

ס'
ס'

סטטוס מילות מפתח

הסטטוס של מילת מפתח יכול להיות אחד מכמה דברים, כול...

מ'
מ'

מודעות רספונסיביות

מודעות רספונסיביות לרשת החיפוש ב-Google Ads הן סוג...

מ'
מ'

מדיניות פרסום

ל-Google Ads יש מערכת מדיניות כדי להבטיח שהמודעות ...

רוצים לנצח את המתחרים שלכם?

השאירו פרטים ונחזור אליכם מהר