ד'
ד'

דירוג מודעה

דירוג מודעה הוא מדד המשמש בגוגל אדס כדי לקבוע את מיקומה של מודעה בדף תוצאות החיפוש או באתרים אחרים ברשת המדיה של גוגל. דירוג המודעה נקבע על ידי שילוב של כמה גורמים, לרבות הרלוונטיות והאיכות של המודעה, שיעור הקליקים הצפוי (CTR) של המודעה, סכום הצעת המחיר והרלוונטיות והאיכות של דף הנחיתה.

כאשר משתמש מחפש מילת מפתח בגוגל, מנוע החיפוש משתמש בדירוג המודעה של כל מודעה כדי לקבוע אילו מודעות להציג ובאיזה סדר להציג אותן. סביר יותר שמודעות עם דירוג מודעה גבוה יותר יופיעו בחלק העליון של דף תוצאות החיפוש, בעוד שמודעות עם דירוג מודעה נמוך יותר עשויות להופיע בהמשך הדף או לא להופיע בכלל.

מפרסמים יכולים לשפר את דירוג המודעה שלהם על ידי שיפור הרלוונטיות והאיכות של המודעות ודפי הנחיתה שלהם, ועל ידי הגדלת הצעת המחיר שלהם. על ידי שיפור דירוג המודעה שלהם, מפרסמים יכולים להגביר את הנראות והביצועים של המודעות שלהם, מה שיכול לעזור להניע תנועה ממוקדת יותר לאתר שלהם וליצור לידים או מכירות.

Matan-3
מתן אסטון
נשוי ואבא ל- 2 ילדים, מתגורר בגני תקווה. עוסק בפרסום ממומן בגוגל משנת 2007. מנהל את חברת בוסטיט אשר מספקת שירותי ניהול קמפיינים ממומנים בגוגל אדס.

מושגים נוספים

ת'
ת'

תזמון הצגת מודעות

תזמון הצגת מודעות ב-Google Ads הוא פיצ'ר המאפשר לכ...

S
S

SERP

SERP (דף תוצאות מנוע חיפוש - Search Engine Ranking...

א'
א'

אסטרטגיות הצעת מחיר

Google Ads מציעה כמה אסטרטגיות מתן הצעות שונות שבה...

ה'
ה'

החזר על השקעה (ROI)

החזר על השקעה (ROI) הוא מושג המתייחס לכמות הרווח א...

מ'
מ'

מכשירים

ב-Google Ads, הפיצ'ר "מכשירים" מאפשר לכם למקד או ל...

רוצים לנצח את המתחרים שלכם?

השאירו פרטים ונחזור אליכם מהר